Personel Asansörü

Haberler

Çiğdem Yat Amada TECH

Çiğdem Yat Göcek Muğla

10 Kasım 2020
mobil uygulama

Monşarj Asansör Mobil Uygulamamız Yayında

6 Kasım 2020
intime-05

In this context our main approach was to build.

20 Ekim 2020

Download:


E Kataloğ


Medya – Video

yolcu asansörü

Amada TECH  Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve  profesyonel asansör üreticisidir.

Yat Asansörü

Her Mekana Uygun Çözümler

Özel yatlara monte edilen yolcu asansörlerinden, yüksek hızlı asansörler  olmak üzere makine daireli asansörlere ve makine dairesiz asansörlere kadar çok çeşitli performans seviyelerine ve özelliklerine sahip eksiksiz bir asansör yelpazesine sahibiz. Büyük gemiler için yüksek kapasiteli asansörler. yatlar için uygun tasarım ve  özelleştirebilir çözümlerimiz vardır. Makine daireli ve makine dairesiz yolcu asansörleri ve yük asansörleri geminizin kapasitesine, boyutlarına ve trafiğine dair talepleri eksiksiz bir performans güvenilirliği ile karşılar. 

Yat ve Gemiler için  mükemmel asansörü  tasarlamak için yüksek eğitimli mühendislerden oluşan bir ekibimiz var. Bu sayede düzensiz ve karmaşık alanlarda montajına imkan veren asansörler oluşturuyor, hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan projenin tüm adımlarını hallediyoruz.


Panoramik Yat Asansörü


yolcu asansörü

Don`t copy text!