Modernizasyon

Modernizasyon

Yeni Nesil Asansör ve Yürüyen Merdiven Teknolojileri

AmadaTECH Uzmanlığından Faydalanın
Her ihtiyaca ve her bütçeye uygun modernizasyon çözümlerimizle asansörünüzün güvenliğini, konforunu ve görünümünü geliştirin. En son güvenlik ve erişilebilirlik standartlarına uyumunu temin edin.

Asansör Modernizasyonu daha iyi bir hizmet için

Teknolojisi ne olursa olsun asansörlere, zaman içinde yitirdikleri veya hiç sahip olmadıkları bir takım fonksiyonların kazandırılması, asansör güvenliğinin, konforunun ve verimliliğinin artırılması, veya estetik görünümünün iyileştirilmesi için modernizasyon gerekebilmektedir. Asansörlerin belirli yıllar sonrasında çalışma verimliliği düşmekte, mekanik olarak sorun çıkarmaya ve zaman zaman arızalanmaya başlamaktadır. Asansör sistemleri içinde bulunan mekanik parçalar asansörün temel güç kaynakları ve güvenlik tertibatlarıdır.Belirli bir yaşa gelmiş bir asansör için istisnai bir durum söz konusu olabilir. Eğer binanızda bulunan asansör sistemini modernize ettirmeyi planlıyor iseniz, asansörün mutlaka proje bazında incelenmesi gerekmektedir.Asansörün kendi maliyeti ile modernizasyon maliyeti dengesi arasında dengesizlik var ise tam modernizasyon tercih edilmelidir. Diğer bir yandan binada kullanılan asansörün risk oranı yüksek ise maliyet her zaman ikinci plandadır.

TEKNOLOJİK DEĞİŞİMLERE UYUM SAĞLAMAK İÇİN.

Zaman geçtikçe Asansörünüzü teknolojik ihtiyaçları artar, Buna bağlantılı olarak mevcut sistemdeki aksaklıklar artar ve yenilik ihtiyacı doğar.

DAHA İYİ BİR PERFORMANS İÇİN.

Profesyonel bir modernizasyon sonucunda asansörünüzün performansın en üst seviyede olmasını, günümüz mevcut teknolojik asansörleri ile aynı seviyede olmasını sağlayabilir.

ASANSÖR KULLANICILARININ GÜVENİ VE RAHATI İÇİN.

Modernizasyon asansörünüze sadece estetik ve yenilik getirmekle kalmaz, yeni asansör direktiflerine uyumluluk sağlanır.

GÜVENLİĞİNİZ İÇİN.

Asansörler aşınma ve yıpranma sebebi ile modernizasyona ihtiyaç duyulmayabilir. Çalışma fonksiyonları bina ihtiyaçlarını zaman içinde karşılayamayabilirler

Don`t copy text!