Hakkımızda

Hakkımızda

Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel bir asansör üreticisidir.

TÜRK MÜHENDİSLİK ÜRÜNÜ

AmadaTECH ürünleri, yüksek nitelikli Türk mühendisleri tarafından tasarlanmakta ve müşterilerin güvenilir kalitede mükemmel ürünler almalarını sağlamaktadır.

KÜRESEL AĞ

AmadaTECH 50’den fazla ülkeye hizmet vermekte olup, siz değerli müşterilere de hizmet vermek için yanınızda.

SERVİS MÜKEMMELLİĞİ

Hizmet mükemmelliği sadece hizmetten daha fazlasıdır. Biz böyle düşünüyor ve davranıyoruz. Bu sadece “bir sorunu düzeltmek” veya rutin bakım yapmak değil, aynı zamanda telefondaki sesin “gülümsemesi”, tüm isteklere hızlı yanıtlar ve sürekli iyileştirme arayışıdır. Birlikte nasıl çalıştığımız ve müşterilerimizle nasıl çalıştığımızdır.

EMNİYET GÜVENLİKGüvenlik ve güvenilirlik AmadaTECH’in ürün sunumunun ayrılmaz bir parçasıdır. Yolcu güvenliğine ve Amada TECH asansörlerini dünya çapında sürdüren Güvenlik ve Servis teknisyenlerine katkıda bulunan iyileştirmeler yapmak için sürekli çalışıyoruz.SÜRDÜREBİLİR BİR GELECEĞE DOĞRUAmadaTECH kurumsal felsefemizi takip ederek, asansörlerimiz, yürüyen merdivenlerimiz ve bina hizmetlerimizle “İnsanlar, bina sistemleri ve toplum için yeni değer sağlayarak sürdürülebilir bir topluma katkıda bulunacağız”.TOPLUMA BAĞLILIKSosyal katkının kurumsal faaliyetlerin temel direği olduğunu biliyoruz ve faaliyetlerimizi her toplumla diyalog yoluyla yerel ihtiyaçları karşılayacak şekilde uyarlıyoruz.ÇEVRESEL GİRİŞİMLERÇevre sorunlarının çözümüne katkımız olarak, üretim yerlerimizdeki çevresel yükleri azaltıyor ve ürünlerimizde enerji tasarrufu performansı sürdürüyoruz.
TİCARİ BİLGİLERİMİZFirma Ünvanı : Amada TECH Asansör A.Ş.
Adres : Hürriyet Mah. Vatansever Cad. No: 30 Yakacık / Kartal / İstanbul
Posta Kodu : 34876
Vergi Dairesi : Yakacık
Vergi No : 0680946254
Kayıtlı Ticaret Odası : İstanbul Ticaret Odası
Ticaret Sicil No : 52659-5

Don`t copy text!