Panoramik Asansör

Haberler

Çiğdem Yat Amada TECH

Çiğdem Yat Göcek Muğla

10 Kasım 2020
mobil uygulama

Monşarj Asansör Mobil Uygulamamız Yayında

6 Kasım 2020
intime-05

In this context our main approach was to build.

20 Ekim 2020

Download:


E Kataloğ


Media – Video

Yat Asansörü

PANORAMİK ASANSÖR ÇÖZÜMLERİMİZ

Panoramik Asansörümüzün Avantajları

Panoramik asansör modelimiz birçok avantajlara sahiptir. Bu bağlamda müşterilerimiz tarafından beğeni kazanıyor. Zarif bir dizayna sahip olan Panoramik yapıdaki asansörümüz sıradan asansörlere oranla daha geniş alana sahiptir. Bu bakımdan taşıma kapasitesi daha geniştir. Bu asansörümüz daha yüksek teknolojiye ve modern görüntüye sahiptir. Bu bağlamda ziyaretçiler tarafından keyifle tercih ediliyor.

Günümüzde artan modern binalar ve estetik mimari tasarımlar, beraberinde asansör tasarımlarını da etkilemiştir. Modern mimari tasarımlara mükemmel uyum sağlayan  Panoramik asansörler teknik yeterliliğin yanısıra estetik görünümleri ile tercih sebebi olmaktadırlar. Alışveriş merkezleri, plazalar, kamu binaları, restoranlar, oteller ve eğlence merkezleri panoramik asansörlerin en çok tercih edildiği yapılardır. Panoramik asansörlerin en belirgin özelliği, yolcu kabininin tamamen cam olması, bu sayede yolcuların asansörle seyahat ederken bulundukları ortamı görebilmeleridir. Teknik olarak panoramik asansörler 4 kişiden 21 kişi taşıma kapasitesine ve 0,63 m/s hızdan 2,5 m/s hıza kadar tasarlanıp üretilebilirler.

Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör  üreticisidir.

 

Panoramik Yat Asansörü

Panoramik Asansörümüz Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Panoramik asansör modellerimiz en kaliteli cam malzemeler üzerinden üretiliyor. Dolayısıyla bu asansörümüz olası en şiddetli darbelere karşı dahi maksimum düzeyde dayanıklılık gösteriyor. Panoramik asansör modelimiz metropol ve eğlence merkezlerinde de tercih ediliyor. Bunun haricinde panoramik asansörümüz talepler doğrultusunda kare, dikdörtgen ve üçgen tarzında üretebiliyoruz. Dolaysıyla panoramik asansör çeşitlerimiz oldukça fazla olup tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak imal ediyoruz.


Yat Asansörü


Panoramik Yat Asansörü


yat 07

Don`t copy text!